Patou


Sex: jill
Date of birth: 05-2014
Implant: yes, till okt. '21
Vaccinated: yes
Micro chipped: yes
Color: black sable
Coat: short
Weight: 740 gr (1st winter), 625 gr (summer), 645 gr (3rd winter)
Parents: sable x albino
Litter: 10 kits; 7 sable and 3 albino
Remarks: none
Nickname: Toetje
Character: nice and active girl

Patou geschat 9 weken
Patou geschat 9 weken
Patou geschat 9 weken
Patou en Lenn
Patou en Eller
Keten in de kooi
Patou en Lenn
Mhysa en Patou
Kleine pupjes in de nieuwe losloopruimte in verbouwing
Patou en Mhysa
Op muizenjacht in de woonkamer
Met succes!
2,5 jaar
2,5 jaar
/
Patou geschat 9 weken
Patou geschat 9 weken
Patou geschat 9 weken
Patou en Lenn
Patou en Eller
Keten in de kooi
Patou en Lenn
Mhysa en Patou
Kleine pupjes in de nieuwe losloopruimte in verbouwing
Patou en Mhysa
Op muizenjacht in de woonkamer
Met succes!
2,5 jaar
2,5 jaar